Z OSTATNIEJ CHWILI:

NEWS

HURAAA!!! Jedzie z nami radiowa CZWÓRKA! [⇢więcej] • Jest oficjalna trasa Rajdu. Zobaczcie, jak jedziemy: [⇢więcej] • Zobacz wszystkie możliwości pomocy bliźniakom [⇢więcej]

Agata i Wojtek Miszewscy

Agata i Wojtek

Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, szesnaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów!

Agata i Wojtek Miszewscy to pozytywnie zakręceni rasta-wariaci z Oleśnicy, niedaleko Wrocławia. Ona - dwadzieścia lat na rolkach. On - od nieco ponad roku.


Jazda na rolkach to ich ogromna pasja, sposób na życie i miłość. A jak wiadomo, z każdej miłości rodzi się coś pozytywnego. Z tej rolkowej narodziła się chęć pomocy innym – mniejszym, słabszym, chorym, niepełnosprawnym.

W 2017 roku przejechali ponad 450 kilometrów z Oleśnicy do Ostródy. Na rolkach. Cel również był wyjątkowy. Agata i Wojtek nagłaśniali zbiórkę funduszy na pomoc Majoszce. 15-letniej dziewczynce z Ostródy, cierpiącej na wyjątkowo rzadkie schorzenie - zespół kociego krzyku.


Ich wyprawę Jedziemy dla Majki! Na rolkach śledzili internauci z całej Polski, uczestnicy Ostróda Reggae Festival oraz ogólnopolskie i regionalne media na trasie przejazdu:


Agata i Wojtek często angażują się w akcje charytatywne. Zbierali fundusze na dzieciaki z Oleśnicy, kwestują dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku postanowili wesprzeć Fundację Małe Serduszka i pomóc Stasiowi i Kubie w zebraniu pieniędzy na terapię wzroku.

Decydują się tym razem na wyjątkową trasę. 15 czerwca ruszają ze Zgorzelca. 4 lipca, po przejechaniu TYSIĄCA KILOMETRÓW chcą zameldować się w Ostródzie. Na największym w Polsce festiwalu reggae: OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2018. Trzymajcie kciuki!!!


Zapowiedzi Rolki Reggae Rajd pojawiają się już w mediach! Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie!


MOŻESZ POMÓC!
CHCEMY ZEBRAĆ
10000 ZŁOTYCH
NA SPECJALISTYCZNĄ TERAPIĘ WZROKU,
ŻEBY CHŁOPCY MOGLI WIDZIEĆ!


Sprawdź, jak pomóc ⇢Mówią o nas

RMF MAXXX TVT Zgorzelec Radio ESKA iLoveRolki.pl NaStyku.pl Teleexpress Fakty TVP3 Wrocław Czwórka Polskie Radio - 4 Bieg TVP3 Wrocław - Fakty o Poranku Reporterzy.info Polskie Radio Czwórka Ostróda Reggae Festival NaszeMiasto.pl Telewizja Bogatynia Ostróda NEWS Tygodnik Oleśniczanin Polskie Radio RAM - Misja na Marsa


Kibicują nam

Mesajah Justyna Czapla i Aleksey Martsenyuk Shashamane Bethel Damian Syjonfam Ewelina Lisowska The Djangos


Jadą z nami

Ostróda Reggae Festival Czwórka Polskie Radio Fundacja Małe Serduszka Fundacja Dzieciom - Zdążyć z Pomocą Polski Związek Sportów Wrotkarskich Fabryka Druku I Love Rolki BladeVille Prolube Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska Formuła Dobra Telewizja Bogatynia Ostróda NEWS Telewizja Regionalna TVT Istmus Fundacja Autilio Aneta Szostak-Sulewska Memi Bombaclass Reporterzy.info Simplyrent.pl
List Ostróda Reggae Festival List Małe Serduszka List Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą List Polski Związek Sportów Wrotkarskich List Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska Formuła Dobra List Rzecz Jasna List OstródaNews.pl List Istmus