Rolki Reggae Express dla Natana

Z OSTATNIEJ CHWILI:

NEWS

Jedziemy z pomocą dla Natana • Rusza kolejny Rolki Reggae Express! [⇢więcej] [⇢ dołącz do nas!]

100 kilometrów dla Natana!

To znowu my! Agata i Wojtek, rasta-rolkarze z Oleśnicy i nasz kolejny, zwariowany pomysł. Temat jest pilny, więc DZIAŁAMY❗ Natan Doliński z Oleśnicy ma 8 lat. Od urodzenia porusza się na wózku. Ma porażenie kończyn dolnych i przepuklinę rdzeniową. Ale mimo wszystko nie traci dobrego humoru. Dzięki intensywnej rehabilitacji MOŻE BYĆ SAMODZIELNY. Dlatego chcemy pomóc.

Agata i Wojtek Natan, Agata i Wojtek

Zanosi się na WIELKI HAŁAS na oleśnickich stawach! 📢📣📯🔔🔊

Pomaganie jest SUPER! Więc każdy, kto ma ukończone 18 lat i potrafi jeździć na rolkach, może się do nas przyłączyć! 💕💕 Rolkarskie wyzwanie dla Natana podejmują deklarują stawienie się na starcie: Agata, Wojtek, Dawid, Patrycja i Hania z Oleśnicy 🍀 Magda, Ola i Bartek z Wrocławia 🍀 Antosia i Marcin z Cielmic 🍀 Ola i Małgosia z Warszawy 🍀 Kuba z Kudowy-Zdroju 🍀 DZIĘKUJEMY!!!


Przygotowania do Expressu! ⇢


W organizacji Rolki Reggae Express pomagają Przyjaciele i Patroni. Dzięki nim podczas Expressu BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! A dokładnie: licytacje 💝 golibroda w plenerze 💝 pokazy kosmetyczne 💝 malowanie twarzy i animacje dla dzieci 💝 przejażdżki rykszą i Fiatem 125p 💝 auta ciężarowe i sportowe 💝 grill 💝 domowe wypieki 💝 a nawet KONCERT HIP-HOP! Imprezę poprowadzą:
🎤 Bartłomiej Kowalczyk Konferansjer
🎤 Dariusz Karczyński z Bieganie = Pomaganie
🎤 Bartłomiej Dwornik z Rolki Reggae Rajd
Dodatkową atrakcją będzie licytacja charytatywna, na którą fanty przekazali już: Rolety okienne Aleksandra ✊ Domin-Al ✊ Pracownia Fryzjerska Dorota Paździor ✊ MStudio Fryzjer Kosmetyka ✊ ML Studio Urody ✊ Klinika Pięknych Włosów Marlena Leśniak ✊ Rozlewnia Perfumy Indygo ✊ Kwiaciarnia pod Oliwką ✊ Rolki Reggae Rajd ✊ www.auto-welt.com.pl ✊ Arko Fitness&Taniec s.c. ✊ Perfumeria Prestige ✊ Bikini Bielizna Damska I Męska


Zobacz wszystkie fanty ⇢

Wydarzenia towarzyszące:
⚽ 12.00 - mecz piłkarski KS Gręboszyce - Iskra Wabienice
🏃‍♂ 15.00 - Charytatywny Bieg Rodzinny dla Natana z Darkiem Karczyńskim
🚁 17.00 - zdjęcie z lotu ptaka od Grzegorza Żyły

DZIĘKUJEMY!!! 💛💚❤ DOBRO WRACA!!!
Trasa

Startujemy o godzinie 7.00 spod Amfiteatru 👉 Do przejechania mamy 71 pętli wokół Stawów Miejskich w Oleśnicy 👉 Uważamy na spacerowiczów! Trasa nie jest zamknięta! 👉 I pilnujemy, żeby nie zakręciło się w głowach!

Rolki Reggae Express dla Natana. Trasa

Dzięki sponsorom Expressu za każdy przejechany kilometr na imienne konto Natana w Fundacji Serca Dla Maluszka trafi

10 zł

Dołącz do grona sponsorów! Podnieś wartość kilometra o złotówkę! Zapraszamy!

Sponsorzy:

kontakt dla sponsorów:
Bartłomiej Dwornik
✉ bartek@rolkireggae.pl
✆ +48 71 757 57 82
🗲 m.me/RolkiReggaeRajd
Natan Doliński

Natan urodził się w październiku 2010 roku z przepukliną oponowo - rdzeniową, wodogłowiem oraz porażeniem kończyn dolnych. Od pierwszych dni życia wytrwale ćwiczy i ma dużą szansę na samodzielnie poruszanie się, pod warunkiem bardzo intensywnej rehabilitacji, którą rodzice starają się, w miarę możliwości, zapewnić.

Natan Doliński

Niestety, ogromną barierę stanowią dla nas koszty rehabilitacji, które liczone są w tysiącach złotych. Jednak wiemy, że bez odpowiedniej terapii postępy, jakie poczynił Natan nie byłyby możliwe. Obecnie czekamy na operację bioder i stóp. Natan, mimo że jego dzieciństwo przeplata się z ciągłymi ćwiczeniami, pobytami w szpitalu, bólem i trudnościami, jest zawsze radosnym, uśmiechniętym, ciekawym świata dzieckiem, które lubi spędzać czas ze swoimi rówieśnikami.

Wszystkie pieniądze, zebrane podczas Rolki Reggae Express będą przeznaczone na rehabilitację Natana, żeby mógł BYĆ SAMODZIELNY! Możemy to zrobić!

RÓBMY HAŁAS DLA NATANA!!!


Więcej o Natanie ⇢
Jak pomóc

Natan jest podopiecznym Fundacji "Serca dla Maluszka", która pomaga rodzicom zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację. Wesprzeć Natana można wrzucając datek do fundacyjnych puszek podczas Rolki Reggae Express, albo wykonując przelew na konto Fundacji:

Fundacja "Serca dla Maluszka"
Millenium Bank
85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

tytuł: Natan Doliński

Lub wykupując cegiełkę bezpośrednio na stronie Fundacji:
www.fundacjasercadlamaluszka.plJadą z nami

Fundacja Serca dla Maluszka Golibroda Fryzjer Barber Oleśnica Bagienne Świetliki Służby Ratownicze Kosmetyki Mary Kay Ewelina Kata Sklep Warzywa Owoce Orły Oleśnica Kurier DoWysłania Dwór Spalice ATOL Oleśnica Centrum Aktywna Rozrywka CZAR Pracownia Fotograficzna Grzegorz Żyła Oleśnica Bajk Stajl Bejuka Face Painting Balony z helem Oleśnica Fabryka Druku
Polski Związek Sportów Wrotkarskich Olesnicainfo.pl MojaOlesnica.pl Tygodnik Oleśniczanin Burmistrz Miasta Oleśnica