Rolki Reggae Express dla Bartka

Kręcimy setkę dla Bartka!

Cześć Lubisie, tu kolejny raz Agata i Wojtek, rasta-rolkarze z Oleśnicy! Jesteśmy POD OGROMNYM WRAŻENIEM tego, co 14 września 2019 roku wydarzyło się w niewielkiej miejscowości Szczodre. Rolki Reggae Express, który zorganizowaliśmy dla 11-letniego Bartka, dzielnie stawiającego czoła nowotworowi, przerodził się w kolejny FESTIWAL dobrych serc i pomagania! Z pomocą ruszyli nie tylko rolkarze. Bartkowi pomagała cała armia wspaniałych Przyjaciół!

Agata i Wojtek, Rolki Reggae Express dla Bartka Agata i Wojtek, Rolki Reggae Express dla Bartka Agata i Wojtek, Rolki Reggae Express dla Bartka Agata i Wojtek, Rolki Reggae Express dla Bartka

Całe Szczodre i okolica były tego dnia z Bartkiem! 📢📣📯🔔🔊


Duzi i mali. Na rolkach, wrotkach i rowerach. Ponad 40 osób postanowiło przejechać dla Bartka choć kilka kilometrów. Agata, Wojtek, Ola, Magda i Marcin przejechali równą setkę kilometrów, ale tego dnia liczył się sam udział i podjęcie wyzwania. A spośród tych, którzy stawili się na strcie, wielu zawodników ustanawiało osobiste rekordy. Żeby w ten sposób podzielić się z Bartkiem dobrą energią i wolą walki. DZIĘKUJEMY z całego serca!!!


Relacje z Expressu! ⇢


Rolki Reggae Express rozmach i rozgłos zawdzięcza jak zwykle WSPANIAŁYM Przyjaciołom. W organizacji pomogli nam 💝 Marta i Michał Ciosek oraz Sołectwo Szczodre 💝 Ochotnicza Straż Pożarna Szczodre 💝 Martyna i Szkoła Podstawowa w Mirkowie 💝 Darek i Asia z "Bieganie = Pomaganie" 💝 Magda i Fundacja DKMS 💝 Ania i młodzież z Loterii Fantowej 💝 Krystian Fabryka Druku 💝 56 APS Milicz 💝 Rysie Razwiedka 💝 Black OPS Wrocław 💝 Piotrek i jego Fiat 126p 💝 Quady 💝 Bagienne Świetliki 💝 Junglo Raj Bierutów 💝 Ania, pani Zofia i Kiermasz Cudowności 💝 Centrum Zabaw Aktywna Rozrywka CZAR 💝 „Bejuka" Face Painting 💝 i wszyscy FANTASTYCZNI Lubisie, uczestnicy Rolki Reggae Express dla Bartka! JESTEŚCIE WSPANIALI‼

Dzięki ABSOLUTNIE NIEBYWAŁEJ szczodroście w Szczodrem na leczenie i pomoc dla Bartka do puszek Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową trafiła kwota, która ZAPIERA NAM DECH W PIERSIACH. Po policzeniu wszystkich datków uzbierało się

15 165,41 zł
200 duńskich koron
50 eurocentów
i 1 guzik na szczęście


dodając do tego ZAWROTNĄ kwotę z Rolki Reggae Licytacje, czyli kolejne
16 219 złotych

wspólnymi siłami zebraliśmy
31 384,41 zł
+ waluty i guzik :)

cała kwota, co do grosika, zostanie przeznaczona na leki, które pomogą Bartkowi raz na zawsze

WYGRAĆ WALKĘ Z RAKIEM!

DZIĘKUJEMY!!! 💛💚💝 DOBRO WRACA!!!Trasa

Rolki Reggae Express dla Bartka. TrasaBartek Brona

Bartek ma 11 lat. Uwielbia łowienie ryb - jest zapalonym i mimo młodego wieku, utytułowanym wędkarzem. Jego pasją jest też ASG, czyli Air Soft Guns. Repliki broni na plastikowe kulki. W jego dzieciństwo wkradł się jednak paskudny przeciwnik. Choroba nowotworowa.

Bartek Brona

Bartek dzielnie walczy z mocnym przeciwnikiem. Z chłoniakiem anaplastycznym. Jest pod opieką onkoligicznej kliniki dla dzieci Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Niedawno przeszedł przeszczep szpiku, żeby raz na zawsze skopać rakowi odwłok. Żeby to się udało, potrzebny jest jednak specjalistyczny i drogi lek: KRIZOTINIB. Nie jest refundowany i rodzice muszą zapewnić go Bartkowi sami.

Wszystkie pieniądze, zebrane podczas Rolki Reggae Express będą przeznaczone na pomoc Bartkowi w powrocie do zdrowia. Żeby znów mógł CIESZYĆ SIĘ DZIECIŃSTWEM! Razem możemy to zrobić!

TO BYŁ HAŁAS DLA BARTKA!!!


Bartek na Facebooku ⇢
Jak pomóc

Bartek jest podopiecznym Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Na codzień Fundacja pomaga rodzicom pozyskiwać środki na leczenie i opiekę nad synem. Wesprzeć Bartka można NADAL, wykonując przelew na konto Fundacji:

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"
Bank Millenium
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

tytuł: Bartłomiej Brona

Lub wykupując cegiełkę bezpośrednio na stronie Fundacji:
www.naratunek.org
cel: Bartłomiej BronaJechali z nami

Sołectwo Szczodre OSP Szczodre Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową Junglo Raj Bierutów 56 APS Milicz Rysie Razwiedka Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mirkowie Bagienne Świetliki Centrum Aktywna Rozrywka CZAR Bejuka Face Painting Fabryka Druku