Rolki Reggae Express dla Filipa

Jedziemy i gramy dla Filipa!

Kochani Lubisie, poznajcie Filipa. Ma trzy lata i od urodzenia poważne kłopoty ze słuchem. Mówiąc wprost: nie słyszy. A tym samym nie mówi :( Jest jednak iskierka nadziei, której trzymają się rodzice. Intensywna rehabilitacja słuchu i mowy może pomóc. Jest szansa, że Filip będzie mógł słuchać muzyki, a kto wie, może nawet ją tworzyć?

Agata i Wojtek, Rolki Reggae Express dla Filipa Agata i Wojtek, Rolki Reggae Express dla Filipa

Dlatego razem ze Szkołą Muzyki Nowoczesnej i Fundacją Miej Serce ruszyliśmy z pomocą. 18 października wydarzył się rolkarsko - muzyczny festiwal pomocy dla tego młodego dżentelmena. ŻEBY FILIP MÓGŁ SŁYSZEĆ!Zobacz relację z Expressu! ⇢


Na pokładzie Rolki Reggae Express dla Filipa zameldowali się niezawodni Przyjaciele. Dla Filipa zagrali 💝 The Sunny Side Band 💝 warsztaty gry na bębnach djambe poprowadzi załoga Foliba Music 💝 Centrum Zabaw Aktywna Rozrywka CZAR oraz Darek i Asia z "Bieganie = Pomaganie" przygotowali animacje dla najmłodszych 💝 a o podniebienia uczestników zadbała EkoPestka!

Podczas Rolki Reggae Express można było przekazać datek na pomoc dla Filipa do fundacyjnych puszek Fundacji Miej Serce, która opiekuje się naszym maluchem. Do końca października można było brać udział w Rolki Reggae Licytacje - licytowaliśmy i wystawialiśmy swoje fanty! Liczyła się KAŻDA POMOC! Udało się zebrać ponad

3000 zł
Cała kwota zostanie przeznaczona na rehabilitację i leczenie Filipa

ŻEBY FILIP MÓGŁ SŁYSZEĆ!

DZIĘKUJEMY!!! 💛💚💝 DOBRO WRACA!!!Trasa

Rolki Reggae Express dla Filipa. TrasaFilip Konikiewicz

Filip ma 3 lata. Od urodzenia cierpi na głęboki niedosłuch. Rodzice robią wszystko, by umożliwić mu rozwój słuchu i mowy, tak by miał szansę uruchomić wszystkie zmysły i pokonać swoje blokady. Potrzebuje jednak intensywnej rehabilitacji mowy i słuchu.

Filip Konikiewicz

Filip bierze udział w zajęciach organizowanych przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu Orator z Wrocławia. Ma trening słuchowy, logorytmikę, integrację sensoryczną i zajęcia logopedyczną. Jest pod stałą opieką lekarzy laryngologów, otolaryngologów, neurologów i terapeutów mowy. Nosi aparaty słuchowe. Terapie są jednak bardzo kosztowne, ale niezbędne w drodze zdrowienia.

Wszystkie pieniądze, zebrane podczas Rolki Reggae Express będą przeznaczone na pomoc Filipowi w powrocie do zdrowia. Żeby mógł CIESZYĆ SIĘ DZIECIŃSTWEM! Razem możemy to zrobić!

TO BYŁ HAŁAS DLA FILIPA!!!


Więcej o Filipie ⇢
Jak pomóc

Filip jest podopiecznym Fundacji "Miej Serce", która wspiera rodziców w leczeniu i rehabilitacji chłopca. Żeby pomóc Filipowi, można wykonać przelew na konto Fundacji:

Fundacja "Miej Serce"
Bank PKO BP
20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

tytuł: 101477502 FILIP KONIKIEWICZ

Lub wykupując cegiełkę bezpośrednio na stronie Fundacji:
www.miejserce.pl/podopieczny/101477502/

Zapraszamy też na Rolki Reggae Licytyacje, gdzie możecie kupować i wystawiać fanty z przeznaczeniem na pomoc dla Filipka!
facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/Jechali z nami

Szkoła Muzyki Nowoczesnej Fundacja Miej Serce EkoPestka Centrum Aktywna Rozrywka CZAR Fabryka Druku Wu Kwadrat / Wu Squared - Serwis dredów we Wrocławiu