Rolki Reggae Express dla Hani

13x10 na 13.10 czyli 130 kilometrów dla Hani!

Cześć Kochani! Agata i Wojtek, rasta-rolkarze z Oleśnicy zorganizowali kolejne, ekspresowe rolkarskie wyzwanie! Ośmiomiesięczna Hania z Międzyborza potrzebuje pilnej pomocy. Lekarze zdiagnozowali u niej neuroblastomę, najbardziej złośliwy nowotwór dziecięcy.

Sprawa jest NIESŁYCHANIE PILNA, więc włączyliśmy się do akcji pod patronatem Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyborzu: "Zostań Aniołem Hani".

Agata i Wojtek Hania

Patronat objął Polski Związek Sportów Wrotkarskich 💪💪💪 I ruszyliśmy z hałasem!!! 📢📣📯🔔🔊

Każdy, kto miał ukończone 18 lat i potrafił jeździć na rolkach i mógł przyłączyć się do 💕💕 najbardziej zwariowanej załogi charytatywnej na świecie. Pomaganie jest SUPER! Rolkarskie wyzwanie dla Hani podjęli i na starcie się stawili: Agata, Wojtek i Dawid z Oleśnicy 🍀 Magda i Bartek z Wrocławia 🍀 Magda, Marta, Ania, Marcin i Zenon z Sycowa 🍀 Kasia z Międzyborza 🍀 Antosia i Marcin z Cielmic 🍀 DZIĘKUJEMY!!!


Zobacz relację z Expressu! ⇢


W Warszawie wsparła nas czynem FENOMENALNA ekipa Warsaw Skate Team! Z dystansem 130 kilometrów dla Hani w Stolicy w ramach ➡ Jedziemy z pomocą dla Hani Warszawa i Okolice zmierzyli się: Kasia 🍀 Małgosia 🍀 Patryk 🍀 Piotrek 🍀 Ania 🍀 Anna 🍀 Jan 🍀 Arkadiusz 🍀 Małgorzata 🍀 Damian 🍀 Berta 🍀 Dominika 🍀 Damian 🍀 Weronika 🍀 Piotr 🍀 Piotr 🍀 Greta 🍀 Jolanta 🍀 Michał 🍀 Paweł 🍀 Katarzyna 🍀 Karol 🍀 Dariusz 🍀 Magdalena 🍀 Tomasz 🍀 BRAWA DLA CAŁEJ EKIPY!!!


Wszyscy, którzy mieli ochotę pojeździć z nami "na radar", bo nie mogli być 13 października w Międzyborzu ani w Warszawie, mogli wziąć udział w rywalizacji na Endomondo. CAŁY ŚWIAT zbierał kilometry dla Hani!!! Przyłączyło się TYSIĄC uczestników z 36 krajów na SZEŚCIU kontynentach!!! Uzbieraliśmy wspólnie 104 tysiące kilometrów! Istny OGIEŃ!!!

Mieliśmy też FANTASTYCZNYCH sponsorów! Za każdy ze 130 kilometrów przejechanych przez rolkarzy w Międzyborzu po złotówce na rzecz Hani wpłacili:
💝 pan Jarosław Sieraczek
💝 drużyna sportowa Same Asy Team
💝 ekipa Kocina i Przyjaciele
💝 panie Karolina Żarecka i Patrycja Struzik

Za kilometry przejechane w Warszawie sercem i złotówkami wsparły Hanię WIELKIE serducha z

💝 Rollschool - szkoły jazdy na rolkach i wrotkach
💝 Sklepu sportowego Rollinn.pl
💝 Klubu Sportowego DeSki

DZIĘKUJEMY!!! 💛💚❤ DOBRO WRACA!!!
Trasa

Wystartowaliśmy spod Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyborzu 👉 Do przejechania było 13 dziesięciokilometrowych pętli przez bardzo urokliwe tereny Wzgórz Twardogórskich 👉 Było się gdzie rozpędzić 👉 I co pooglądać po drodze!

Sztab mieliśmy w MGOK (ulica Wrocławska 8), a potem:


kontakt: Bartłomiej Dwornik
✉ bartek@rolkireggae.pl
✆ +48 71 757 57 82
🗲 m.me/RolkiReggaeRajd
Hania Próba

Mała Hania ma 8 miesięcy. W lipcu lekarze zdiagnozowali u niej chorobę nowotworową układu nerwowego. To jeden z najbardziej złośliwych nowotworów dziecięcych - NEUROBLASTOMA.

Hania Próba

Rodzice Hani i Fundacja NA RATUNEK dzieciom z chorobą nowotworową uruchomili zbiórkę środków potrzebnych na ratowanie zdrowia i życia dziewczynki. Hania w tej chwili przechodzi chemioterapię, ale to dopiero początek wyścigu z czasem.

Zebrane pieniądze przeznaczone będą na badania, środki farmaceutyczne, leki wspomagające, opatrunki, koszty opieki przyszpitalnej. Liczy się czas i każde wsparcie!

TO BYŁ HAŁAS DLA HANI!!!Jak pomóc

Hania jest podopieczną Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, która pomaga rodzicom zebrać pieniądze na leczenie córeczki. Pomóc w ratowaniu Hani można nadal, wykonując przelew na konto:

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Millenium Bank
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867

wpłaty zagraniczne:
SWIFT: BIGBPLPW
IBAN: PL11116022020000000102142867

tytuł: Hanna Próba

Lub wykupując cegiełkę bezpośrednio na stronie Fundacji:
https://naratunek.org/przelewy-24-formularz/
(Cel wpłaty: Hanna Próba)Mówią o nas

Onet NaszeMiasto.pl Reporterzy.info Oleśnica Dla Was Losowe Odtwarzanie Uniradio Oleśnica Dla Was Fakty o Poranku TVP3 Wrocław Zarolkujemy Radom TVP3 Wrocław RMF Maxxx Waw4Free Olesnica.DlaWas.info Reporterzy.info Polski Związek Sportów Wrotkarskich I Love Rolki NightSkating Wrocław Associació de Patinadors de Barcelona RolLub Oleśnica Na Rolkach Rolki Siedlce Rolki Kalisz Reggae Interview


Jechali z nami

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową MGOK Międzybórz Polski Związek Sportów Wrotkarskich ŁącząNasRolki.pl RollSchool.pl Rollinn.pl DeSki Klub Sportowy Warsaw Skate Team Fabryka Druku Same Asy Team SUSHI OKAMI Klinika Pięknych Włosów ICON BRAND Studio Beauty Place Dwornik.pl Reporterzy.info