Zadymy w DCOPiH

Zadymy w DCOPiH

Po zdiagnozowaniu nowotworu żołądka, Wojtek trafił pod opiekę specjalistek i specjalistów Dolnośląskiego Centrum Onlokogii, Pulmunologii i Hematologii we Wrocławiu. To tutaj przechodził terapię, operację i co jakiś czas pojawia się na kontrolach.

Podczas częstych pobytów w DCOPiH pojawił się pomysł na kolejną akcję. Tym razem już nie na rolkach, ale z pędzlami, drabinami, farbą, a przede wszystkim w gronie przyjaciół. Tan narodziły się Zadymy w DCOPiH. Seria błyskawicznych remontów pomieszczeń, z których na co dzień korzystają setki pacjentów.

Zadyma na Chemioterapii

27-29 października 2023

Akcja "Remont GPW", zrealizowana wspólnie z Przyjaciółmi z Grupy Prace Wykończeniowe i fundatorami nowych mebli poprawiła warunki na oddziale chemioterapii, gdzie leczył się Wojtek. Odświeżyliśmy, pomalowaliśmy i wyposażyliśmy w nowe meble pomieszczenia Oddziału Chemioterapii Dziennej dla dorosłych w Dolnośląskim Centrum Onkologii.


Zadymiarze:


Zobacz wydarzenie na Facebooku ⇢


* * * * *

Zadyma na Tomografii i Chirurgii

5-7 kwietnia 2024

Tym razem trzydziestoosobowy zespół wolontariuszy, specjalistów branży remontowo-wykończeniowej z całej Polski postawił sobie ambitne zadanie odnowienia pomieszczeń dla pacjentów dwóch oddziałów wrocławskiego DCOPiH. Na salach i korytarzach oddziału tomografii, chirurgii, a z rozpędu również chemioterapii od piątku 5 kwietnia, do niedzieli 7 kwietnia trwał remontowy wyścig z czasem w rytmach reggae.


Zadymiarze:


Zobacz wydarzenie na Facebooku ⇢


* * * * *

Zadyma na Rezonansie

25-26 maja 2024

Rolki Reggae Rajd & Przyjaciele znów w akcji! 🤝 Tym razem z zespołem Extradom.pl i BODZIO w jeden weekend zmieniliśmy wygląd i wyposażenie poczekalni dla pacjentów rezonansu magnetycznego w Dolnośląskim Centrum Onkologi, Pulmunologii i Hematologii. Dziękujemy, że byliście z nami !💚


Zobacz wydarzenie na Facebooku ⇢