Rolki Reggae Express dla Natana

Z OSTATNIEJ CHWILI:

NEWS

Ponad 50 rolkarzy na trasie! Mnóstwo rekordów życiowych! Cały dzień zabawy i... 12696 złotych na leczenie Natana! Dziękujemy, jesteście WSPANIALI! [⇢więcej]

100 kilometrów dla Natana!

To znowu my! Agata i Wojtek, rasta-rolkarze z Oleśnicy i nasz kolejny, zwariowany pomysł. Temat był pilny, więc DZIAŁAMY❗ Natan Doliński z Oleśnicy ma 8 lat. Od urodzenia porusza się na wózku. Ma porażenie kończyn dolnych i przepuklinę rdzeniową. Ale mimo wszystko nie traci dobrego humoru. Dzięki intensywnej rehabilitacji MOŻE BYĆ SAMODZIELNY. Dlatego postanowiliśmy pomóc.

Agata i Wojtek Natan, Agata i Wojtek

To był WIELKI HAŁAS na oleśnickich stawach! 📢📣📯🔔🔊


Kochani, sami jeszcze NIE MOŻEMY UWIERZYĆ w to, co się działo! 💛💚❤ To było COŚ NIESAMOWITEGO, a efekt jest GENIALNY❗ Dla Natana pojechało ponad 50 rolkarzy z całej Polski i kilku krajów Europy!! 🔥🔥🔥 Padło wiele życiowych rekordów, a 100 kilometrów przejechało się jak na skrzydłach! W pomoc dla naszego BOHATERA zaangażowało się tylu wspaniałych ludzi, że jesteśmy wzruszeni do głębi serca!! DZIĘKUJEMY!!!


Relacje z Expressu! ⇢


W organizacji Rolki Reggae Express pomogli Przyjaciele i Patroni. Dzięki nim podczas Expressu BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! A dokładnie: licytacje 💝 golibroda w plenerze 💝 pokazy kosmetyczne 💝 malowanie twarzy i animacje dla dzieci 💝 przejażdżki rykszą i Fiatem 125p 💝 auta ciężarowe i sportowe 💝 grill 💝 domowe wypieki 💝 a nawet KONCERT HIP-HOP! Imprezę poprowadzili:
🎤 Bartłomiej Kowalczyk Konferansjer
🎤 Dariusz Karczyński z Bieganie = Pomaganie
🎤 Bartłomiej Dwornik z Rolki Reggae Rajd
Mieliśmy nawet wydarzenia towarzyszące:
⚽ 12.00 - mecz piłkarski KS Gręboszyce - Iskra Wabienice
🏃‍♂ 15.00 - Charytatywny Bieg Rodzinny dla Natana z Darkiem Karczyńskim
Dodatkową atrakcją była licytacja charytatywna, na którą fanty przekazali już: Rolety okienne Aleksandra ✊ Domin-Al ✊ Pracownia Fryzjerska Dorota Paździor ✊ MStudio Fryzjer Kosmetyka ✊ ML Studio Urody ✊ Klinika Pięknych Włosów Marlena Leśniak ✊ Rozlewnia Perfumy Indygo ✊ Kwiaciarnia pod Oliwką ✊ Rolki Reggae Rajd ✊ www.auto-welt.com.pl ✊ Arko Fitness&Taniec s.c. ✊ Perfumeria Prestige ✊ Bikini Bielizna Damska I Męska


Zobacz wszystkie fanty ⇢


Chcieliśmy zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie i pomoc dla Natana. Mama Ela policzyła już puszki i wpłaty na konto fundacji. Podajemy więc OFICJALNIE 🥁🥁 że wspólnymi siłami zebraliśmy GIGANTYCZNĄ kwotę

12636,19 zł

które pomogą w leczeniu i rehabilitacji Natana, żeby

MÓGŁ BYĆ SAMODZIELNY!

DZIĘKUJEMY!!! 💛💚❤ DOBRO WRACA!!!Trasa

Wystartowaliśmy o godzinie 7.00 spod Amfiteatru 👉 Do przejechania było 71 pętli wokół Stawów Miejskich w Oleśnicy 👉 Trzeba było uważać na spacerowiczów! Trasa nie była zamknięta! 👉 I pilnowaliśmy, żeby nie zakręciło się w głowach!

Rolki Reggae Express dla Natana. Trasa

Dzięki sponsorom Expressu za każdy przejechany kilometr na imienne konto Natana w Fundacji Serca Dla Maluszka trafiło

10 zł


Sponsorzy:

kontakt dla sponsorów:
Bartłomiej Dwornik
✉ bartek@rolkireggae.pl
✆ +48 71 757 57 82
🗲 m.me/RolkiReggaeRajd
Natan Doliński

Natan urodził się w październiku 2010 roku z przepukliną oponowo - rdzeniową, wodogłowiem oraz porażeniem kończyn dolnych. Od pierwszych dni życia wytrwale ćwiczy i ma dużą szansę na samodzielnie poruszanie się, pod warunkiem bardzo intensywnej rehabilitacji, którą rodzice starają się, w miarę możliwości, zapewnić.

Natan Doliński

Niestety, ogromną barierę stanowią dla nas koszty rehabilitacji, które liczone są w tysiącach złotych. Jednak wiemy, że bez odpowiedniej terapii postępy, jakie poczynił Natan nie byłyby możliwe. Obecnie czekamy na operację bioder i stóp. Natan, mimo że jego dzieciństwo przeplata się z ciągłymi ćwiczeniami, pobytami w szpitalu, bólem i trudnościami, jest zawsze radosnym, uśmiechniętym, ciekawym świata dzieckiem, które lubi spędzać czas ze swoimi rówieśnikami.

Wszystkie pieniądze, zebrane podczas Rolki Reggae Express będą przeznaczone na rehabilitację Natana, żeby mógł BYĆ SAMODZIELNY! Możemy to zrobić!

TO BYŁ HAŁAS DLA NATANA!!!


Więcej o Natanie ⇢
Jak pomóc

Natan jest podopiecznym Fundacji "Serca dla Maluszka", która pomaga rodzicom zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację. Wesprzeć Natana można NADAL, wykonując przelew na konto Fundacji:

Fundacja "Serca dla Maluszka"
Millenium Bank
85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

tytuł: Natan Doliński

Lub wykupując cegiełkę bezpośrednio na stronie Fundacji:
www.fundacjasercadlamaluszka.plJechali z nami

Fundacja Serca dla Maluszka Golibroda Fryzjer Barber Oleśnica Bagienne Świetliki Służby Ratownicze Kosmetyki Mary Kay Ewelina Kata Sklep Warzywa Owoce Orły Oleśnica Kurier DoWysłania Dwór Spalice ATOL Oleśnica Centrum Aktywna Rozrywka CZAR Pracownia Fotograficzna Grzegorz Żyła Oleśnica Bajk Stajl Bejuka Face Painting Balony z helem Oleśnica Fabryka Druku
Polski Związek Sportów Wrotkarskich Olesnicainfo.pl MojaOlesnica.pl Tygodnik Oleśniczanin Burmistrz Miasta Oleśnica